Park Wodny w Krakowie – ile kosztują bilety? Jaki cennik?

Park Wodny w Krakowie jest jedną z największych tego typu atrakcji w całym mieście. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje bilet do Parku Wodnego w Krakowie. Ile trzeba zapłacić za atrakcje i wstęp? Jaki jest cennik biletów? Sprawdźmy to!

 
Ile trzeba zapłacić za bilet wstępu do aquaparku Park Wodny w Krakowie? Wszystko zależy od tego na ile czasu chcemy się wybrać do aquaparku i o której kupimy bilet. Koszt godzinnego biletu normalnego to 42 zł, a ulgowy kosztuje 38 zł. Nie ma tu rozróżnienia na ceny w dni powszednie i w weekendy.
 
Tańsze są za to bilety kupione w godzinach porannych od 8:00 do 9:00. W tym okresie normalny to koszt 31 zł, a ulgowy kosztuje 27 zł.
 
Bilet wstępu na 2 godziny to koszt 52 zł za normalny i 48 zł za bilet ulgowy. Pakiet dwugodzinny z plażą Stacja Parkowa to koszt 68 zł za normalny i 64 za ulgowy.
 
Bilety bez limitu czasowego to kosz 78 zł za bilet normalny i 64 zł za bilet ulgowy, a bilety bez limitu wraz z plażą Stacja Parkowa to koszt 99 zł za bilet normalny i 85 zł za bilet ulgowy.
 
W Parku Wodnym w Krakowie istnieją też bilety rodzinne i karnety, które opłaca się kupić jeśli często chodzimy na basen. Pełne cenniki biletów wstępu są dostępne na oficjalnej stronie Parku Wodnego w Krakowie. Ceny o których wspomniano powyżej pochodzą z cennika dostępnego w połowie 2022 roku, jeśli więc wybieracie się na basen do Parku Wodnego w Krakowie nieco później to warto zweryfikować czy ceny wciąż są aktualne.

 
Warto przeczytać również: