ZOO Płock cennik. Ile kosztują bilety? Cena

Ogrody zoologiczne zwykle kojarzą nam się z dużymi miastami ale nawet tak nieduża miejscowość jak Płock, obok wspaniałej rafinerii, ma też ogród zoologiczny. Wiele osób odwiedzających lub mieszkających w Płocku zastanawia się jaki jest cennik zoo w Płocku. Ile kosztują bilety do płockiego ZOO? Po ile jest wstęp? Sprawdźmy ceny biletów!

W porównaniu do ogrodów zoologicznych znajdujących się w dużych miastach w Polsce ceny w ZOO w Płocku nie należą do wysokich aczkolwiek nie można powiedzieć, że jest to wyjątkowo tania atrakcja. Ile trzeba zapłacić za wstęp?

W cenniku ogrodu zoologicznego w Płocku za bilet normalny musimy zapłacić 38 złotych, a bilet ulgowy to koszt 28 złotych. Istnieją tu też zniżki takie jak na przykład zniżka dla posiadaczy Płockiej Karty Mieszkańca z którą bilety są tańsze o kwotę wynoszącą 4 złote.

W cenniku są też najróżniejsze zniżki, a nawet bilety specjalne. Zawsze aktualne ceny biletów do ogrodu zoologicznego w Płocku znaleźć można na oficjalnej stronie płockiej atrakcji.

Podsumowanie: ile kosztują bilety do zoo w Płocku? Wstęp na bilecie normalnym kosztuje tu 38 złotych, a bilet ulgowy jest tańszy o 10 złotych i kosztuje 28 złotych.

Podane powyżej ceny z cennika biletów do zoo w Płocku pochodzą z cennika dostępnego jesienią 2023 roku. Jeśli wybieracie się do Płocka i planujecie wizytę w ZOO to przed zorganizowaniem wycieczki warto odwiedzić oficjalną witrynę ZOO by upewnić się, że ceny biletów nie uległy zmianie.

Zdjęcie poglądowe.

Polecamy również: