Czy 1 listopada 2023 roku Lidl jest otwarty?

1 listopada to w Polsce dzień obchodzenia Święta Wszystkich Świętych. W dniu w którym wiele osób wybiera się w podróż konieczne może być zrobienie niezbędnych zakupów dlatego też wiele osób zastanawia się czy 1 listopada 2023 roku Lidl jest otwarty. Czy 1 listopada sklepy Lidl są otwarte? Czy otwarty jest Lidl we Wszystkich Świętych?

1 listopada czyli popularne Wszystkich Świętych to jedno z ważniejszych świąt Kościoła katolickiego, któremu w Polsce nadano nawet status dnia ustawowo wolnego od pracy. Co to znaczy dla osób, które chcą wybrać się 1 listopada do Lidla. Czy 1 listopada Lidl jest otwarty?

Niestety, dla miłośników zakupów w sklepach Lidla mamy złe informacje. 1 listopada sklepy tej sieci będą zamknięte. To oznacza, że nie będzie możliwości zrobienia codziennych zakupów w dniu Wszystkich Świętych. Mimo że 1 listopada 2023 roku wypada w środę to ze względu na ustawowy charakter święta sklepy Lidl oraz inne sklepy są zamknięte

Warto pamiętać o tym, że to jednorazowe zamknięcie sklepów Lidl i już dzień po Święcie Wszystkich Świętych czyli 2 listopada, sklepy są otwarte.

Podsumowanie: czy 1 listopada sklepy Lidl są otwarte?
1 listopada 2023 roku wypada w środę ale ze względu na to, że Wszystkich Świętych to dzień ustawowo wolny od pracy, sklepy popularnej sieci Lidl będą tego dnia nieczynne.

Polecamy również: