Czy 2 listopada komunikacja jest darmowa w Toruniu?

Mieszkańcy Torunia od kilku lat mogą cieszy się darmowymi przejazdami komunikacją miejską w dniu 1 listopada czyli we Wszystkich Świętych. Wiele osób zastanawia się czy komunikacja miejska w Toruniu jest za darmo również 2 listopada. Czy 2 listopada komunikacja w Toruniu jest za darmo? Czy trzeba płacić za bilet w Toruniu w Zaduszki?

Władze Torunia od pewnego czasu wprowadzają darmowe przejazdy komunikacją miejską z okazji Wszystkich Świętych. Ma to na celu rozładowanie ruchu samochodów i skuszenie kierowców do przesiadki na komunikację publiczną. Wiele osób wybierających się na groby 2 listopada zastanawia się czy 2 listopada komunikacja w Toruniu jest za darmo. Czy trzeba kasować bilet?

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Zaduszki czyli Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych nie są już dniem z darmowymi przejazdami w Toruniu.

Wprawdzie 2 listopada w Zaduszki w Toruniu kursują wciąż specjalne linie ułatwiające dojazd do cmentarzy to darmowej komunikacji miejskiej tego dnia już nie ma. Darmowa komunikacja miejska w Toruniu obowiązuje tylko 1 listopada i to wyłącznie do godziny 23:00, a nie do końca dnia.

Podsumowanie: czy 2 listopada w Toruniu komunikacja miejska jest za darmo?
Nie, 2 listopada trzeba już kasować bilety tak samo jak we wszystkie inne dni w roku.

Polecamy również: