Ile kosztują papierosy w Albanii? Albania ceny papierosów 2024

Papierosy w Polsce nie należą do najtańszych na świecie dlatego wiele osób jadących na wakacje do Albanii zastanawia się czy w Albania ma tańsze papierosy niż u nas. Ile kosztują papierosy w Albanii? Jakie są ceny papierosów w Albanii? Oto cenniki.

 
Papierosy w Albanii są nieznacznie tańsze niż ceny w Polsce. Ile kosztują Marlboro? Za paczkę Marlboro Gold w Albanii trzeba zapłacić 350 ALL czyli około 13,50 zł i są to jedne z najdroższych papierosów w Albanii. W tej samej cenie dostaniemy również luksusowe papierosy Dunhill Fine Cut. Droższe są niedostępne w Polsce papierosy Marlboro Premium Black za 500 ALL. To najdroższe papierosy w Albanii.

 

Tańsze są papierosy Kent za 320 ALL za paczkę. Papierosy Camel w Albanii to koszt 280 ALL za paczkę czyli około 10,80 zł. Za paczkę Phillip Morris Supreme płacimy 270 ALL, tyle samo trzeba zapłacić za papierosy Winston czy Lucky Strike.

 

Tańsze papierosy to papierosy producentów mniej prestiżowych. Imperial Classic slimy to koszt 210 ALL za paczkę, papierosy L&M kosztują 200 ALL

 
Ile kosztują Heetsy w Albanii? Heets Bronze Label to koszt 320 ALL.

 
Podsumowanie: ile kosztują papierosy w Albanii? Papierosy w Albanii są tańsze niż w Polsce. Najtańsze papierosy w Albanii to koszt 200 ALL za paczkę czyli w przeliczeniu na złotówki około 8 złotych.

 
Polecamy również: