Jarmark Bożonarodzeniowy Bruksela 2022. Daty. Kiedy jest?

Jedną z największych atrakcji Brukseli w okresie świąt Bożego Narodzenia jest oczywiście słynny Jarmark Bożonarodzeniowy. Wiele osób zastanawia się kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Brukseli. Czy znana jest już data i godziny otwarcia imprezy? W jakich terminach będzie jarmark?

 
Jarmark świąteczny w Brukseli jest jedną z największych atrakcji w mieście. Wiele osób odkłada wizytę w belgijskiej stolicy właśnie na czas w którym rozstawione są kramy z pamiątkami i dekoracjami świątecznymi. Kiedy będzie Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Brukseli?
 
Organizatorzy corocznej imprezy ujawnili już daty Jarmarku w Brukseli. Według oficjalnych informacji podanych na stronie internetowej organizatora impreza Plaisirs d’Hiver znana też jako Winder Wonders ma odbyć się w dniach od 25 listopada 2022 roku i potrwać do 1 stycznia 2023 roku.
 
W niektórych miejscach w internecie przeczytać można, że impreza ma potrwać aż do 9 stycznia więc najlepiej zweryfikować te informacje bezpośrednio przed rozpoczęciem planowanej podróży do Brukseli na oficjalnej stronie internetowej brukselskiego jarmarku. Niestety w drugiej połowie września nie są jeszcze znane konkretne godziny otwarcia kramów i atrakcji na jarmarku w Brukseli. Te pojawią się później.
 
W 2022 roku planowana jest już 22. edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego w Brukseli. Plaisirs d’Hiver to oczywiście nie tylko kramy z pamiątkami, ale także wizualizacje świetlne, karuzele czy bożonarodzeniowa choinka.
 
Jarmark Bożonarodzeniowy Winter Wonders w Brukseli jak zwykle stanie w centrum miasta przy Grote Markt i kramy z pamiątkami i punktami gastronomicznymi ciągną się będą w kierunku Marche aux Poissons. W planach jest udział ponad 200 wystawców z różnych branż. W Brukseli nie zabraknie też takich atrakcji jak na przykład lodowisko na Place de Brouckere.

 
Warto przeczytać również: