Zamek Dębno – ile kosztuje zwiedzanie? Cennik biletów

Zamek Dębno jest jedną z ciekawszych atrakcji pomiędzy Bochnią, a Tarnowem. Wielu turystów zastanawia się ile kosztuje bilet wstępu na Zamek Dębno. Ile trzeba zapłacić za zwiedzanie znajdującego się tu muzeum? Oto cennik zwiedzania Zamku w Dębnie.

 

Cennik zwiedzania Zamku Dębno nie należy do najbardziej wygórowanych. Cena zwiedzania zależy od dnia tygodnia w którym mamy zamiar zwiedzać. Wstęp na bilecie normalnym w dni powszednie to koszt 15 zł, a na bilecie ulgowym kosztuje 10 zł.
 
Cennik w weekendy i święta jest droższy, ale zwiedzamy za to z przewodnikiem w cenie 18 zł za bilet normalny i 12 zł za bilet ulgowy. Darmowe zwiedzanie Zamku Dębno możliwe jest we wtorki. Ostatnie wejście na godzinę przed zamknięciem placówki.
 
Podsumowanie: bilet normalny na Zamek Dębno to koszt 15 zł w dni powszednie lub 18 zł za wstęp w dni świąteczne i weekendy.
 
Ceny z cennika zwiedzania Zamku Dębno o których wspominamy powyżej pochodzą z cennika dostępnego w połowie 2022 roku więc jeśli wybieracie się na zwiedzanie dużo późnie to warto zweryfikować na oficjalnej stronie czy ceny wciąż są aktualne.

 
Polecamy również: