Basen Pustków Nemo – ile kosztuje wstęp? Cennik biletów

Basen Pustków Nemo – ile kosztuje wstęp? Cennik biletów

Kompleks Basenów Nemo w Pustkowie Osiedlu to jedna z większych tego typu atrakcji w regionie. Wiele osób chcących iść na basen zastanawia się ile kosztuje wstęp na kompleks basenów Nemo. Jaki jest cennik wejścia? Ile kosztuje wstęp?
 

Ile kosztuje wstęp na kompleks basenów Nemo? Wszystko zależy od tego kiedy mamy zamiar wybrać się na basen. Cena w cenniku uzależniona jest od pory dnia oraz od dnia tygodnia. Atrakcja nie należy jednak do drogich.
 
Jednorazowy wstęp na bilecie normalnym w dni robocze kosztuje 8 zł za godzinę do godziny 15:00 i 9,50 zł po godzinie 15:00. Jednorazowy wstęp godzinny ulgowy to koszt 6 zł przed 15 i 7 zł po 15:00.
 
Bilet wstępu na baseny w weekendy i święta jest nieco droższy. Normalny to kosz 10,50 zł za godzinę, a ulgowy kosztuje 7 zł.
 
Bilet dzienny na cały dzień to koszt 30 zł za normalny i 20 zł za ulgowy w dni robocze oraz odpowiednio 35 i 25 zł w weekendy i święta.
 
Ceny z cennika o których piszemy powyżej pochodzą z cennika dostępnego w połowie 2022 roku więc jeśli wybieracie się na kompleks basenów Nemo nieco później to warto na oficjalnej stronie sprawdzić czy ceny wciąż są aktualne.

 
Polecamy również: