Kąpielisko Balaton Trzebinia – ile kosztuje wstęp? Cena wstępu, dojazd

Kąpielisko Balaton Trzebinia – ile kosztuje wstęp? Cena wstępu, dojazd

Jednym z miejsc nad wodę niedaleko Krakowa czy Katowic jest kąpielisko Balaton w Trzebini. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje wstęp na kąpielisko Balaton w Trzebini. Jaka cena? Po ile bilety? Ile trzeba zapłacić? Jak dojechać do kąpieliska? Sprawdźmy to!

 
Zalew Balaton w Trzebini to niewielki sztuczny zbiornik w centrum miasteczka. Głębokość zbiornika powstałego po zalaniu kamieniołomu wapienia wynosi nawet do 9,5 metra.
 
Ile kosztuje wstęp na teren kąpieliska Balaton? W sezonie kąpielowym koszt wstępu to 10 zł za bilet normalny oraz 4 zł za bilet ulgowy. Bilet rodzinny to zaś koszt 15 złotych. Dla posiadaczy Karty Trzebińskiej przewidziane są zniżki.
 
Poza sezonem kąpielowym czyli w maju oraz we wrześniu koszt wstępu na teren ośrodka to 1 zł za bilet ulgowy oraz 4 zł za bilet normalny. Na miejscu można też kupić zezwolenie na wędkowanie kosztujące 300 zł za rok lub 30 zł za 24 godziny. Pozwolenie na nurkowanie to koszt 70 złotych.

 
Ceny z cennika wstępu na teren kąpieliska Balaton w Trzebini, które opisujemy powyżej pochodzą z cennika za 2022 rok więc w 2023 roku mogą być nieco wyższe.
 
Do Trzebini można dojechać drogą 79 z Krakowa czy Katowic. Można tu też dojechać autobusem lub pociągiem na stację PKP Trzebinia. Uwaga: jadąc samochodem można spodziewać się trudności z zaparkowaniem w bezpośrednim pobliżu zalewu.

 
Warto przeczytać również: