Zamek Stara Lubowla na Słowacji cennik. Ile kosztują bilety?

Zamek Stara Lubovna znany jako Zamek Lubowelski to jedna z większych atrakcji na wschodzie Słowacji odwiedzanych też przez wielu Polaków. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje wstęp na zamek Lubowelski. Jaki jest cennik biletów wstępu na Zamek Stara Lubovna? Ile kosztuje skansen? Sprawdźmy cenniki w 2024 roku.

Zamek Stara Lubowla, położony w malowniczym regionie Słowacji, to jedno z najbardziej urokliwych miejsc historycznych w kraju. Zlokalizowany w miejscowości Lubowla, niedaleko granicy z Polską, zamek stoi dumnie na wzgórzu, oferując odwiedzającym nie tylko bogatą historię, ale także zapierające dech w piersiach widoki na okoliczne góry i doliny.

Zamek Lubowelski na Słowacji to atrakcja popularna wśród Polaków i wciąż jeszcze niezbyt droga. Ile kosztuje zwiedzanie? Bilet normalny na Zamek Stara Lubovna to koszt 9 EUR, bilet dziecięcy to koszt 5 EUR. Wejście studenckie i dla seniorów (powyżej 60. roku życia) to koszt 6 EUR.

W cenniku słowackiego zamku znajdują się też bilety rodzinne w cenie 18 EUR.

Na miejscu do zwiedzania jest również skansen. Koszt biletu normalnego to 4 EUR, a dziecięcego to 2,50 EUR. W cenniku istnieją też bilety łączone na zamek i skansen. Koszt biletu normalnego to 10 EUR, a biletu ulgowego to koszt 6 EUR, więc taki pakiet najbardziej się opłaca.

Kategoria biletu Cena
Bilet normalny 9 EUR
Bilet dziecięcy 5 EUR
Bilet studencki / seniorzy (powyżej 60. roku życia) 6 EUR

Ceny w cenniku Zamku Stara Lubowla o których piszemy powyżej pochodzą z cennika dostępnego w pierwszej połowie 2024 roku. Jeśli jedziecie na Słowację na zamek dużo później to warto sprawdzić na oficjalnej stronie czy ceny wciąż są aktualne.

Polecamy również: