Zamek Stara Lubowla na Słowacji – cennik biletów wstępu

Zamek Stara Lubowla na Słowacji – cennik biletów wstępu

Zamek Stara Lubovna znany jako Zamek Lubowelski to jedna z większych atrakcji na wschodzie Słowacji odwiedzanych też przez wielu Polaków. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje wstęp na zamek Lubowelski. Jaki jest cennik biletów wstępu na Zamek Stara Lubovna? Ile kosztuje skansen? Sprawdźmy to!

 

Zamek Lubowelski na Słowacji to popularna i niezbyt droga atrakcja. Ile kosztuje zwiedzanie? Bilet normalny na Zamek Stara Lubovna to koszt 9 EUR, bilet dziecięcy to koszt 5 EUR. Wejście studenckie i dla seniorów to koszt 6 EUR.
 
Na miejscu do zwiedzania jest również skansen. Koszt biletu normalnego to 4 EUR, a dziecięcego to 2,50 EUR. W cenniku istnieją też bilety łączone na zamek i skansen. Koszt biletu normalnego to 10 EUR, a biletu ulgowego to koszt 6 EUR, więc taki pakiet najbardziej się opłaca.
 
Ceny w cenniku Zamku Stara Lubowla o których piszemy powyżej pochodzą z cennika dostępnego w połowie 2022 roku. Jeśli jedziecie na Słowację na zamek dużo później to warto sprawdzić na oficjalnej stronie czy ceny wciąż są aktualne.

 
Polecamy również: