Czy do Tajlandii potrzebny jest paszport czy dowód?

Tajlandia stała się ostatnio bardzo popularnym kierunkiem wyjazdów z Polski. Wiele osób planujących wczasy w Tajlandii zastanawia się czy do Tajlandii potrzebny jest paszport. Czy trzeba paszportu do Tajlandii? Czy do Tajlandii wystarczy dowód osobisty? Sprawdźmy to!

 
Czy do Tajlandii potrzebny jest paszport czy wystarczy dowód osobisty? Osoby wybierające się na wczasy w Tajlandii muszą posiadać paszport. Dowód osobisty nie jest dokumentem, który pozwoli nam na wjazd do Tajlandii.
 
Czy do Tajlandii można mieć paszport tymczasowy? Tak, paszport tymczasowy pozwoli na wjazd do Tajlandii. Ważne jest jednak by pamiętać o okresie ważności paszport.
 
Jak długo musi być ważny paszport do Tajlandii? Ważność paszportu do Tajlandii musi wynosić przynajmniej 6 miesięcy od momentu wjazdu do Tajlandii.
 
Jadąc na krótki urlop do Tajlandii nie potrzebna jest wiza ale osoby jadące na dłużej lub w celach innych niż turystyczne muszą mieć wizy do Tajlandii.
 
Podsumowanie: czy do Tajlandii potrzebny jest paszport? Tak, jednym z dokumentów potrzebnych do wyjazdu do Tajlandii jest paszport.

 
Polecamy również: