Dubaj pogoda grudzień. Jaka temperatura? Czy warto?

W Polsce w grudniu pogoda nie należy do najlepszych dlatego wiele osób szuka miejsc do których warto pojechać by było ciepło. Czy warto jechać do Dubaju w grudniu? Jaka jest pogoda w grudniu w Dubaju? Oto średnie temperatury.
 

Grudzień w Dubaju należy do jednych z najchłodniejszych miesięcy w roku. Z początkiem grudnia średnia temperatura w Dubaju to 28 stopni Celsjusza ale już w połowie miesiąca średnia spada do 25 stopni i utrzymuje się na tym poziomie do końca grudnia.

 
W grudniu w Dubaju jest słonecznie ale jest to jeden z miesięcy w którym można spodziewać się opadów. Nie są one zbyt intensywne i nie popsują nam wyjazdu, ale się przytrafiają.
 
Dubaj w grudniu to też miesiąc w którym zdarzają się chłodne poranki i noce. Jest to więc dobry miesiąc na wyjazd dla tych, którzy źle znoszą występujące latem upały powyżej 40 stopni Celsjusza.
 
Podsumowanie: czy warto jechać do Dubaju w grudniu? Grudzień jest jednym z chłodniejszych miesięcy ale wciąż temperatury w Dubaju są wystarczającą wysokie by uznać, że wyjazd do Dubaju w grudniu będzie udany.

 
Polecamy również: