Dubaj ile trwa lot z Warszawy? Ile się leci z Polski?

Dubaj to dla wielu osób wymarzone miejsce na wakacje, których dodatkową zaletą jest dobra pogoda przez cały rok. Nie jest to jednak miejsce dla osób, które nie lubią długich lotów. Ile się leci do Dubaju? Ile trwa lot z Warszawy do Dubaju? Jaki jest czas lotu z Polski?

 

Z Warszawy z lotniska Chopina na lotnisko Dubai International Airport (DXB) w Dubaju dolecieć można liniami Emirates czy flydubai. Sezonowo pojawiają się także inne bezpośrednie połączenia. Z Krakowa bezpośrednio do Dubaju dolecimy liniami flydubai. Ile czasu leci się do Dubaju?
 
Bezpośredni lot z Warszawy do Dubaju trwa w granicach 5 godzin 45 minut do 6 godzin. Loty tańszą linią flydubai są dłuższe od lotów na pokładzie Emirates.

 
Bezpośredni lot z lotniska w Balicach w Krakowie do Dubaju trwa od 5 godzin 40 minut do 6 godzin. W innych przypadkach trzeba stawiać na loty z przesiadkami. W takim przypadku podróż z Warszawy może trwać nawet od 10 do 12 godzin.

 
Podsumowanie: ile trwa lot do Dubaju? Bezpośredni lot do Dubaju z lotnisk w Polsce to zwykle około 6 godzin w samolocie. Oczywiście trzeba pamiętać, że na czas lotu mają wpływ warunki atmosferyczne i sytuacja w powietrzu więc niektóre loty mogą potrwać nieco dłużej.

 
Polecamy również: