Czy Rossmann jest otwarty w Wigilię? Czy czynne 24 grudnia

Czy Rossmann jest otwarty w Wigilię? Czy czynne 24 grudnia

Każdego roku Wigilia jest wyjątkowym dniem dla wszystkich Polaków niezależnie od tego czy są osobami wierzącymi czy nie. Handel w Wigilie podlega pewnym ograniczeniom i nie wszyscy wiedzą kiedy sklepy są otwarte w Wigilie. Wiele osób zastanawia się czy w Wigilie sklepy Rossmann są otwarte. Czy Rossmann jest otwarty 24 grudnia 2021 roku? DO której mogą być czynne sklepy?

 
Jeśli zastanawiacie się czy w Wigilię jest zakaz handlu to odpowiedź na to pytanie brzmi: niby tak, ale nie do końca. Sklepy mogą być czynne w Wigilie do godziny 14:00, ale wiele sieci sklepów decyduje się na nieco wcześniejsze zamknięcie swoich placówek.
 
Sklepy Rossmann nie mają zakazu bycia otwartymi w Wigilie więc jeśli liczycie na to, że na ostatnią chwilę uda się zrobić jakieś zakupy to mamy dobre wiadomości. Tak jak wszystkie inne sklepy, również sklepy Rossmann, mogą być czynne 24 grudnia maksymalnie do 14:00, a większość zamknięta będzie już od około 13:00 lub 13:30.
 
Do której jest Wasz upatrzony sklep Rossmann? Każdy sklep może zamknąć się o nieco innej porze więc najlepiej przed zakupami w Wigilie sprawdzić godziny otwarcia konkretnych sklepów na oficjalnej stronie sieci Rossmann albo na wywieszce na drzwiach konkretnej placówki.
 
Podsumowanie: sklepy w Wigilię mogą być otwarte i wiele sklepów jest czynnych albo do 13:00, 13:30 albo maksymalnie do 14:00, chociaż większość placówek zamknie się raczej wcześniej, niż później – przynajmniej tak było w 2020 roku gdy sklepy były czynne maksymalnie do 13:30. Niektóre sklepy w Polsce mogą być oczywiście zamknięte w Wigilię 24 grudnia. Po godziny otwarcia sklepów Rossmann w Wigilię najlepiej udać się na oficjalną stronę internetową sieci.

 
Polecamy również: