Czy 24 grudnia 2022 McDonald’s jest otwarty? Czy czynne w Wigilie?

Wigilia to każdego roku wyjątkowy dzień. 24 grudnia nie jest dniem wolnym od pracy ale jednak nie jest to też zwykył dzień handlowy dlatego wiele osób zastanawia się czy 24 grudnia 2022 McDonald’s jest czynny. Czy w Wigilie 2022 McDonald’s jest otwarty? Czy w Wigilię można kupić burger drwala? Sprawdźmy to!

 

Jeśli zastanawiacie się czy w Wigilie 2021 roku McDonald’s jest otwarty to mamy dobrą wiadomość: jest. Należy jednak pamiętać, że godziny otwarcia McDonald’s w Wigilie różnią się od godzin otwarcia w zwykłe dni powszednie.
 
Handel w Wigilie możliwy jest maksymalnie do godziny 14:00 więc lokale znajdujące się w galeriach handlowych będą czynne raczej wyłącznie do godziny 14:00 w Wigilie.
 
Pozostałe lokale McDonald’s mogą być czynne nieco dłużej na przykład do 15 lub maksymalnie 17:00. Jeśli chcecie dowiedzieć się do której czynny jest McDonald’s do którego chcecie się udać w Wigilie to najlepiej sprawdzić konkretne godziny otwarcia w Wigilie i święta na wywieszce na drzwiach lub wcześniej odwiedzić oficjalną stronę sieci fastfood na której rozpisane są szczegółowe godziny otwarcia. Niestety wieczorem 24 grudnia 2022 prawdopodobnie wszystkie restauracje popularnej sieci w Polsce będą zamknięte.
 
Podsumowanie: czy w Wigilie 2022 McDonald’s jest otwarty? Tak, ale godziny otwarcia różnią się od tych w zwykłe dni powszednie.

 
Polecamy również: