Czy 1 maja 2021 McDonald’s jest otwarty? Czy czynne?

Czy 1 maja 2021 McDonald’s jest otwarty? Czy czynne?

1 maja 2021 roku to tradycyjnie już dzień ustawowo wolny od pracy w którym większość miejsc nie pracuje. Wiele osób nie wie więc czy restauracje sieci McDonald’s są otwarte 1 maja. Sprawdźmy czy McDonald’s jest otwarty 1 maja 2021 roku.

 
Każdego roku 1 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy czyli popularne święto pracy będące w Polsce dniem wolnym od 1950 roku. W święto pracy wiele miejsc jest nieczynna. Czy restauracje również?
 
Jeśli zastanawiacie się czy 1 maja McDonald’s jest otwarty to mamy dla Was dobre wiadomości. Większość lokali popularnej sieci restauracji szybkiej obsługi jest normalnie otwarta – można zamówić przy kasie albo korzystając z McDrive.
 
Są oczywiście restauracje McDonald’s, które są nieczynne 1 maja 2021 roku. Są to zwykle te, które znajdują się w zamkniętych wówczas galeriach handlowych. Niektóre lokale mogą mieć inne godziny otwarcia ale ogólnie restauracje są czynne 1 maja 2021 roku.
 
Podsumowanie: czy 1 maja McDonald’s jest czynny? McDonald’s jest czynny 1 maja, 2 maja jak i 3 maja 2021 roku. Szczegółowe godziny otwarcia restauracji McDonald’s w dniu 1 maja 2021 roku można zobaczyć na oficjalnej stronie sieci.

 
Polecamy również: