Czy kwitną już krokusy w Tatrach? Krokusy Chochołowskiej 2021

Wiosenny wysyp krokusów w Dolinie Chochołowskiej w Tatrach to wyjątkowa okazja by podziwiać przepiękny widok. Krokusy pojawiają się tylko na chwilę dlatego wiele osób nie chce przegapić okazji by je zobaczyć. Czy są już krokusy w Dolinie Chochołowskiej? Czy już kwitną krokusy w kwietniu 2021 roku? Sprawdźmy czy są krokusy w górach i staramy się odpowiedzieć na pytanie kiedy zakwitną krokusy w Tatrach.

 

Każdego roku do Doliny Chochołowskiej niedaleko Zakopanego w Tatry ściągają tysiące osób chcących zobaczyć niezwykły i unikalny widok – łąki pełne fioletowych krokusów. Każdego roku turyści z różnych zakątków krajów szukają informacji o tym czy są już krokusy w Tatrach. Czy są krokusy 2021?
 
Jeśli zastanawiacie się czy są już krokusy w Tatrach to mamy dla Was odpowiedź. W kwietniu 2021 roku w chwili publikacji tego tekstu krokusów jeszcze nie ma. Tegoroczna zima była zdecydowanie ostrzejsza niż przyzwyczaiły nas poprzednie lata.
 
Krokusy w Tatrach pojawiają się na wiosnę dopiero gdy stopnieje śnieg. Ten zalega wciąż w Dolinie Chochołowskiej. Krokusy kwitną już na przydomowych trawnikach czy w parkach i innych miejscach w Polsce ale w Tatrach jeszcze ich nie ma.
 
Kiedy będą krokusy w kwietniu 2021 roku? Najlepiej śledzić doniesienia lokalnych mediów lub tatrzańskich schronisk. Można przewidywać, że najwcześniej pojawią się pod koniec kwietnia albo nawet w maju. Gdy będą krokusy w Dolinie Chochołowskiej 2021 to zaktualizujemy ten tekst!

 
Polecamy również: