Ile kosztuje bilet do ZOO w Gdańsku? Cennik w 2024?

W Gdańsku wiele jest różnych atrakcji ale wśród tych bardziej popularnych jest jedna dość charakterystyczna i często odwiedzana. ZOO w Gdańsku. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje bilet wstępu do ZOO w Gdańsku. Ile trzeba zapłacić za bilet? Ile kosztuje zwiedzanie? Oto cennik w 2024 roku.

Jeśli zastanawiacie się, ile kosztuje zwiedzanie ZOO w Gdańsku, to odpowiedź na to pytanie brzmi: to zależy. Zależy od tego, w jakim miesiącu chcemy kupić bilet do ZOO w Gdańsku.

Bilet do ZOO w Gdańsku w styczniu, lutym i marcu to koszt 20 zł za bilet normalny, a ulgowy kosztuje wówczas 15 złotych.

W kwietniu, maju i czerwcu jest drożej i koszt biletu wstępu to 30 zł za normalny, a za ulgowy trzeba zapłacić wówczas 25 złotych.

W lipcu i sierpniu bilety to odpowiednio 40 złotych za bilet normalny oraz 35 złotych za wstęp na bilecie ulgowym.

W wrześniu i październiku cennik ZOO w Gdańsku prezentuje się następująco. Bilety normalne to koszt 30 zł, a za ulgowe trzeba zapłacić 25 złotych.

W listopadzie i grudniu bilety normalne kosztują tu 20 zł, a wejście na ulgowym wyceniane jest wówczas na 15 złotych.

Oczywiście, dostępne są również bilety ulgowe oraz bilety rodzinne i grupowe. Bilety można nabyć w kasach biletowych na terenie ZOO lub w biletomatach. Do ZOO w Gdańsku nie jest konieczna wcześniejsza rezerwacja wejściówek. Przed podróżą zawsze warto sprawdzić oficjalną stronę ZOO, aby mieć pewność co do aktualności cen.

Podsumowanie: ile kosztuje bilet do Zoo w Gdańsku w 2024 roku? Wszystko zależy od pory roku w której udajemy się na zwiedzanie. Ceny z cennika pochodzą z początku 2022 roku więc jeśli planujecie swoją wycieczkę dużo później to warto jeszcze sprawdzić czy są aktualne na oficjalnej stronie ZOO.

 
Warto przeczytać również: