Jakie są Drwale 2023 w McDonald’s? Rodzaje

W listopadzie 2023 roku do oferty McDonald’s w Polsce wrócił popularny burger Drwala. Popularna kanapka pojawiła się na początek tylko w standardowej wersji. Wiele osób zastanawia się jakie są Drwale 2023 w McDonald’s. Jakie są rodzaje kanapki? Z czym jest nowy Drwal w 2023 roku? Czy jest podwójny?

Od 15 listopada 2023 wiemy ile kosztują nowe rodzaje kanapki Drwala. Wiemy już też jakie ostatecznie zostały wprowadzone.

Od połowy listopada w McDonald’s w Polsce w sprzedaży jest klasyczny Drwal, a także kilka dodatkowych. Dla fanów kurczaka pojawił się Drwal z kurczakiem, a wersja z wołowiną została wzbogacona o dwie możliwości konfiguracji. Pierwsza to dobrze znany Drwal z żurawiną, który już kiedyś był w sprzedaży, a także Drwal na ostro również dobrze już znany.

Nowa wersja Drwala dostępna w sprzedaży od 15 listopada 2023 roku to Drwal z chrzanem. Ten rodzaj Drwala wygląda praktycznie tak samo jak standardowa wersja ale zamiast klasycznego sosu podawany jest z sosem chrzanowym. Nie wiadomo czy w kolejnych tygodniach nie pojawią się nowe rodzaje Drwala tak jak to miało miejsce w 2022 roku gdy w do czasowej oferty wszedł Drwal z cebulką.

Każdy z dostępnych w 2023 roku Drwali jest również dostępny do zamówienia w opcji podwójnej.

Podsumowanie: jakie są Drwale 2023? Obecnie w sprzedaży jest Drwal klasyczny, z kurczakiem, z żurawiną, a także nowa wersja czyli burger Drwala z chrzanem.

Polecamy również: