Jarmark Bożonarodzeniowy Zakopane 2023. Czy jest? Czy będzie?

W okresie Adwentu przed świętami Bożego Narodzenia w wielu miastach w Polsce organizowane są tradycyjne jarmarki bożonarodzeniowe. Jednym z miast, które jest miejscem często odwiedzanym przez turystów w okresie przed Bożym Narodzeniem, jest Zakopane. Wiele osób planujących wyjazd do Zakopanego zastanawia się czy w Zakopanem jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2023. Kiedy jest? Czy jest jarmark świąteczny w Zakopanem? Sprawdźmy co wiadomo na ten temat.

  • Gdzie był jarmark w Zakopanem?
  • Czy będzie jarmark 2023 w Zakopanem?

W Zakopanem temat jarmarków bożonarodzeniowych jest cały czas tematem dość skomplikowanym. Główne centrum Zakopanego to ulica Krupówki ciągnąca się przez miejscowość. Nie ma tu jako takiego rynku, jego rolę w pewnej części przejmuje Plac Niepodległości.

W ubiegłym roku Jarmark Bożonarodzeniowy w Zakopanem był organizowany właśnie na Placu Niepodległości i trwał od pierwszych dni grudnia do pierwszych dni stycznia. Była to pierwsza edycja jarmarku świątecznego w Zakopanem. Czy kolejna jest zaplanowana na 2023 rok?

W pierwszej połowie października 2023 napisaliśmy zapytanie do organizatora ubiegłorocznej edycji jarmarku bożonarodzeniowego w Zakopanem ale jeszcze nie dostaliśmy na nie odpowiedzi. Żadne lokalne media nie informują jeszcze o tym czy w Zakopanem będzie jarmark bożonarodzeniowy 2023. Jeśli będzie to poinformujemy o nim jak tylko się o nim dowiemy.

Podsumowanie: czy w Zakopanem jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2023? Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy w Zakopanem? W 2022 roku odbyła się pierwsza edycja jarmarku w Zakopanem. Czy w 2023 roku będzie jarmark świąteczny w Zakopanem? Tego nie wiadomo.

Ważne informacje:

  • Nie wiemy czy w 2023 roku będzie jarmark w Zakopanem

Polecamy również: