Jarmark Bożonarodzeniowy Bruksela 2023. Daty. Kiedy jest?

Od ponad 20 lat w centrum Brukseli przed świętami Bożego Narodzenia zamienia się w gigantyczny jarmark świąteczny. W 2023 roku sytuacja ta nie ulega zmianie. Wiele osób już teraz zastanawia się kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w Brukseli. Kiedy będzie jarmark bożonarodzeniowy? Jaka jest data jarmarku w Brukseli w tym roku? Sprawdźmy co wiadomo!

  • Kiedy jest jarmark w Brukseli?
  • Gdzie jest jarmark bożonarodzeniowy w Brukseli?
  • Pozostałe jarmarki w Brukseli

Najsłynniejszy jarmark świąteczny w Belgii to organizowany w Brukseli Plaisirs d’Hiver.

Data 23. edycji imprezy, która odbędzie się w 2023 roku została już podana do publicznej wiadomości. Kiedy będzie jarmark świąteczny w Brukseli?

Tegoroczna edycja Plaisirs d’Hiver planowana jest w dniach od 24 listopada do 31 grudnia 2023 roku. Wśród atrakcji, które czekać będą na odwiedzających zaplanowano m.in. pokazy dźwiękowo-świetlne, występy artystyczne, choinkę czy lodowisko oraz oczywiście świąteczne kramy, które ciągną się przez uliczki w centrum miasta.

W brukselskich dzielnicach Neder-Over-Heembeek (w dniach 2-4 grudnia 2023), przy pl. Ambiorix (w dniach od 9 do 11 grudnia) i Laeken (w dniach od 16 do 18 grudnia) również będą odbywały się niewielkie jarmarki pod nazwą Winter Pop.


Podsumowanie: kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w Brukseli?
Najsłynniejszy jarmark Plaisirs d’Hiver planowany jest w dniach od 24 listopada do 31 grudnia 2023 roku. W grudniowe weekendy mniejsze jarmarki będą odbywać się w trzech różnych miejscach w Brukseli.

Niestety konkretne godziny otwarcia Plaisirs d’Hiver nie są jeszcze znane ale wkrótce powinny pojawić się na oficjalnej stronie wydarzenia.

 
Warto przeczytać również: