Ile kosztuje bilet na Zieloną Granicę? Bilet na Zielona Granica cena

Wielkim medialnym ostatnich dni jest filmowa produkcja pod tytułem Zielona Granica. Wprawdzie niewiele osób wybiera się do kina na film Zielona Granica to jednak wiele osób zastanawia się ile kosztuje bilet na film Zielona Granica. Jaka jest cena biletu? Ile kosztuje? Jakie są cenniki i ile trzeba zapłacić za możliwość obejrzenia nowego filmu?

Ile kosztuje bilet do kina na film Zielona Granica? Jaka jest jego cena? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Na cenę biletu do kina na film Zielona Granica wpływają takie czynniki jak wybór konkretnego kina, pory dnia czy konkretnego dnia tygodnia. W weekendy może być drożej, a w dni powszednie taniej. W małych miastach również w kinach jest zwykle taniej niż w dużych miejscowościach.

Dla przykładu jeśli chcemy wybrać się na Zieloną Granicę w kinie Cinema City w Krakowie we wrześniowy poniedziałek to za bilet na Zieloną Granicę zapłacimy 25,90 zł i 2 zł opłaty serwisowej za bilet normalny, a za bilet ulgowy cena wyniesie 21,90 zł i 2 zł opłaty serwisowej.

Dla porównania za seans w kinie Multikino w Poznaniu za bilet w dzień powszedni zapłacimy 16,90 zł za strefę Super Promo, 18,90 za Promo, 23,90 zł za bilet w strefie Standard oraz 28,90 zł za bilet w strefie VIP.

Za bilet na Zieloną Granicę w Tarnowie zapłacimy za to 17,99 zł lub 15,99 PLN.

Jak widać ceny biletów na film Zielona Granica nie różnią się od cen biletów na bardziej znane filmy puszczane w kinach w tym samym momencie. Być może ze względu na niewielką popularność filmu Zielona Granica wkrótce bilety na Zieloną Granicę będą tańsze.

Podsumowanie: ile kosztuje bilet na film Zielona Granica? W dużych miastach w dużych sieciach kin bilety są droższe i wahają się w okolicach 25-30 złotych, a w mniejszych kinach na prowincji uda się obejrzeć słynną produkcję w cenie około 15-20 złotych za bilet normalny. Wraz z dość szybko spadającą popularnością filmu może okazać się, że ceny biletów spadną jeszcze niżej.