Czy w Dubaju jest zmiana czasu? Zmiana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Czy w Dubaju jest zmiana czasu? Zmiana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

W wielu krajach Europy od dłuższego czasu trwa dyskusja o tym czy warto zmieniać czas z zimowego na letni i z letniego na zimowych. Planowano nawet zniesienie zmiany czasu ale jednak wciąż u nas obowiązuje. Jak jest w innych krajach? Czy w Dubaju jest zmiana czasu? Czy w Dubaju przestawiają zegarki? Czy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przestawia się zegarki?

 

Zmiana czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy wcale nie jest tak powszechna na świecie jak mogłoby się wydawać. Istnieje już wiele krajów, które albo zrezygnowały ze zmiany czasu (jak na przykład Egipt) albo… nigdy jej nie uznawały.

 
Czy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest zmiana czasu? Czy w Dubaju zmienia się czas? Nie. Ani w Dubaju, ani w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zmiany czasu nie ma i nie było.. Podobnie jak w większości krajów Azji i Afryki.

 
Dubaj nie zmienia czasu, nie ma zmiany czasu w żadnym z Emiratów czyli w: A Abu Zabi, Szardża, Adżman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra.

 
Podsumowując: czy jest zmiana czasu w Dubaju? Nie. Dubaj i Zjednoczone Emiraty Arabskie nigdy nie wprowadziły zmiany czasu z letniego na zimowy.

 
Polecamy również: