Czy w Grecji jest zmiana czasu? Zmiana czasu 2021

Czy w Grecji jest zmiana czasu? Zmiana czasu 2021

Od kilku już lat w krajach Unii Europejskiej i wielu innych europejskich krajach trwa debata nad tym czy warto zrezygnować ze zmiany czasu. Wiele osób zastanawia się czy w Grecji jest zmiana czasu. Czy Grecja zmienia czas w 2021 roku? Czy przestawiamy zegarki w Grecji? Sprawdźmy to!

 
Wielu turystów jadących do Grecji zastanawia się czy w kraju istnieje zmiana czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy. W wielu krajach Unii Europejskiej, w tym także w Grecji, trwały debaty o tym, by wreszcie zrezygnować z reliktu przeszłości jakim jest zmiana czasu.
 
Kiedyś planowano, że ze zmiany czasu uda się zrezygnować w 2021 roku. Czy udało się? Czy w Grecji jest zmiana czasu? Wciąż zarówno w Grecji jak i w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej istnieje zmiana czasu.
 
Najbliższa zmiana czasu w Grecji zaplanowana jest na marzec 2021 roku. Zegarki zostaną przestawione o godzinę do przodu i Grecjia przejdzie z czasu zimowego na letni. Ponowne przejście na czas zimowy odbędzie się w październiku 2021 roku.

 
Polecamy również: