BMW Welt w Monachium – ile kosztuje zwiedzanie? Cennik biletów?

Monachium kojarzy się z wieloma rzeczami, wśród nich jest słynny niemiecki producent ekskluzywnych samochodów BMW. Będąc w Monachium warto zwrócić swoje kroku ku charakterystycznemu budynkowi BMW Welt by zobaczyć co tam przygotowano. Ile kosztuje wstęp do BMW Welt? Co można zobaczyć w Świecie BMW? Jaki jest cennik biletów?

 
BMW Welt to charakterystyczny budynek znajdujący się niedaleko głównej siedziby koncernu BMW. To centrum wystawowe, miejsce w którym wyjątkowi klienci mogą odbierać swoje nowe samochody, a także centrum eventowe. W środku znajduje się ekspozycja, którą warto zobaczyć jeśli jest się fanem motoryzacji i samochodów grupy BMW.
 
Jaki jest cennik biletów do BMW Welt w Monachium? BMW Welt w Monachium to jedna z najciekawszych darmowych atrakcji w mieście. Wejście do BMW Welt jest darmowe. Za darmo można podziwiać przygotowaną tu ekspozycję.
 
Jeśli wybieramy się do BMW Welt samochodem warto pamiętać, że obowiązuje tu bezpłatny parking tylko przez 15 minut. Parking w BMW Welt kosztuje 2,50 EUR za godzinę więc nie jest to jakaś zwalająca z nóg kwota.
 
Obok BMW Welt znajduje się też dostępne do zwiedzania Muzeum BMW w Monachium, a także kilka restauracji, których wystrój nawiązuje do wszystkich marek należących do grupy BMW.
 
Podsumowanie: ile kosztuje wstęp do BMW Welt? Zwiedzanie BMW Welt możliwe jest bez żadnych opłat!

 
Polecamy również: