Wybuch na Urzędniczej w Toruniu. Co wybuchło?

Wybuch na Urzędniczej w Toruniu. Co wybuchło?

W środę 15 lutego 2023 roku w godzinach wieczornych Internautów zelektryzowała informacja o wybuchu przy ul. Urzędniczej w Toruniu w mieszkaniu popularnego streamera Daniela Magicala. Wiele osób zastanawia się co wybuchło w Toruniu. Co wybuchło na Urzędniczej w 2023 roku? Czy były ofiary na Urzędniczej? Sprawdźmy to!

 

Dzień po Walentynkach i dzień przed Tłustym Czwartkiem w 2023 roku w bloku przy ul. Urzędniczej 2 w Toruniu miały miejsce dramatyczne wydarzenia, które za pośrednictwem transmisji internetowej (ang. stream) obserwowało wielu Internautów. Streamer na kanale, którego udokumentowano całe zajście, ma przydomek Daniel Magical. Nie wiadomo czy ma umiejętności magiczne – wiadomo jednak, że ma na imię Daniel.
 
Co wybuchło na Urzędniczej? Według informacji, które błyskawicznie pojawiły się w Internecie doszło do wysadzenia okien prawdopodobnie za pomocą ładunków wybuchowych.
 
W Internecie pojawił się też film Bomba na urzędniczej 2 na którym udokumentowane zostały zniszczenia okna w łazience oraz zaanonsowana przerwa w streamowaniu. W wybuchu uszkodzone zostały tylko okna i na szczęście wśród ofiar nie było Polaków ani ludzi żadnej innej narodowości.
 
Na miejscu pojawiły się patrole Policji oraz Straż Pożarna.