Kryta Pływalnia w Jaśle – jaki jest cennik biletów na basen?

Kryta Pływalnia w Jaśle – jaki jest cennik biletów na basen?

Kryta pływalnia MOSir w Jaśle to jedna z największych tego typu atrakcji w okolicy. Z basenu w Jaśle korzystają zarówno mieszkańcy okolicy jak i turyści. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje basen w Jaśle. Jaki jest cennik wstępu na pływalnię? Sprawdźmy to!

 

Kryta Pływalnia MOSiR nie należy do najdroższych atrakcji w regionie. Ile kosztują bilety? Wszystko zależy od tego kiedy chcemy wybrać się na basen. Bilety poranne i okołopołudniowe i w dni powszednie są tańsze, a wieczorne i weekendowe są droższe.

 
Wstęp na bilecie normalnym w dni powszednie od 6 do 8:00 to koszt 12,50 zł za godzinę, od 8 do 15:30 kosztuje 11,50 zł a godzinę. Wstęp po 15:30 w dni powszednie to koszt 14 zł za godzinę. Wejściówki w soboty i niedziele na bilecie normalnym to koszt 15 zł za godzinę.

 
Bilety ulgowe dla dzieci od 3 lat, młodzieży, studentów i seniorów to koszt odpowiednio 10,50 za 1h rano, 10,00 za 1h od 8 do 15:30 w dni powszednie, 11,50 zł po 15:30 w dni powszednie oraz 12,50 zł za 1h w weekendy. Dzieci do lat 3 oraz opiekunowie niepełnosprawnych płacą 2 zł za godzinę przez cały tydzień.

 
W Jaśle istnieje też możliwość zakupu karnetów, a także skorzystania z sauny za 80 groszy za minutę.

 
Ceny krytej pływalni basenów w Jaśle o których wspominamy powyżej pochodzą z cennika na 2022 rok więc jeśli idziecie na basen dużo później to warto zweryfikować na oficjalnej stronie czy cennik jest wciąż aktualny.

 
Polecamy również: