Czy w Sylwestra są otwarte galerie? Czy galerie czynne?

Końcówka każdego roku obfituje w wiele wyjątkowych dni takich jak Wigilia czy na przykład Sylwester. Wiele osób zastanawia się czy w Sylwestra można zrobić zakupy. Czy w Sylwestra galerie są otwarte? Czy w Sylwestra galerie handlowe i sklepy w galeriach handlowych są otwarte? Sprawdźmy to!

 
Sylwester jest dość wyjątkowym dniem. Wszyscy wiedzą pewnie, że nie jest to dzień ustawowo wolny od pracy, ale podobnie jak w Wigilie, również w Sylwestra handel wygląda nieco inaczej niż w zwykły dzień powszedni. Czy w Sylwestra galerie handlowe są otwarte? Tak, ale krócej niż zwykle.
 
Większość obiektów handlowych decyduje się na wcześniejsze zamknięcie w Sylwestra, tak samo będzie również w Sylwestra 2021/2022. Do której otwarte są sklepy w galeriach i same galerie handlowe?
 
Większość placówek handlowych w Sylwestra zamyka się w godzinach późnego popołudnia między 17, a 19:00. Zakupy w galerii w Sylwestra da się więc zrobić ale trzeba się spieszyć i lepiej pójść na zakupy rano lub w okolicach południa.
 
Dokładne godziny otwarcia poszczególnych galerii handlowych w Sylwestra zobaczyć można na ich oficjalnych stronach internetowych lub na wywieszkach na drzwiach.

 
Polecamy również: