Czy będzie miejski Sylwester 2021 na Rynku w Krakowie?

Czy będzie miejski Sylwester 2021 na Rynku w Krakowie?

W zeszłym roku 2020 w wielu miastach zrezygnowano z organizacji dużych miejskich imprez sylwestrowych. Czy w tym roku będzie tak samo? Czy w Krakowie będzie Sylwester 2021 2022 na Rynku Głównym? Czy Sylwester na Rynku w Krakowie jest odwołany?
 

Jeśli mieliście nadzieję na to, że w tym roku Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie będzie zorganizowany, podobnie jak chociażby tegoroczne jarmarki bożonarodzeniowe, to niestety nie mamy dobrych wiadomości.
 
Czy będzie Sylwester na Rynku w Krakowie w tym roku? Władze miasta poinformowały już o decyzji dotyczącej organizacji Sylwestra na Rynku Głównym. Wiadomo, że Sylwester 2021/2022 na Rynku został odwołany.
 
W krótkim materiale wideo dostępnym w internecie usłyszeć można, że prezydent Krakowa zapowiedział odwołanie imprezy sylwestrowej na Rynku Głównym ze względu na rozwój sytuacji pandemicznej.
 
Czy będzie inny Sylwester w Krakowie? Prawdopodobne jest, że w mieście zostaną zorganizowane inne, mniejsze imprezy przygotowane przez różne instytucje kultury ale ogólnego dużego Sylwestra na Rynku w tym roku niestety nie będzie.

 

Polecamy również: