Dubaj temperatura w czerwcu. Czy warto jechać? Pogoda!

Dubaj temperatura w czerwcu. Czy warto jechać? Pogoda!

Dubaj jest destynacją turystyczną przyciągającą turystów praktycznie przez cały rok. Wiele osób planujących wakacje w Dubaju wybiera się do Dubaju w czerwcu i zadaje sobie pytanie: jaka jest pogoda w Dubaju w czerwcu. Jaka jest średnia temperatura i pogoda? Jaka jest temperatura w dzień i w nocy w Dubaju w czerwcu? Czy są upały? Sprawdźmy średnie temperatury w Dubaju w czerwcu.

 

Czy warto jechać do Dubaju w czerwcu? Jeśli zależy nam na wysokich temperaturach, prawie tak wysokich jak w szczycie sezonu turystycznego oraz gwarancji dobrej pogody to czerwiec jest jednym z najlepszych miesięcy na odwiedzenie Dubaju.
 

Średnia temperatura w dzień w Dubaju w czerwcu wynosi 40 stopni Celsjusza. To nie żart. Przez cały miesiąc średnia temperatura wynosi 40 stopni w ciągu dnia. W nocy jest chłodniej. Z początkiem czerwca można spodziewać się średnio 26 stopni Celsjusza, a pod koniec miesiąca nocna temperatura w Dubaju to 28 stopni Celsjusza.
 
Czerwiec w Dubaju jest miesiącem słonecznym. Szansa na wystąpienie opadów jest marginalna. Opady w czerwcu właściwie nie występują.
 
Jaka jest pogoda w Dubaju w czerwcu – podsumowanie: czerwiec w Dubaju jest jednym z najcieplejszych miesięcy z gwarancją bardzo dużej ilości słońca i bardzo wysokiej temperatury.
 
Warto pamiętać, że tak wysokie upały nie są dobre dla każdego, więc osoby które źle znoszą wysoką temperaturę powinny pomyśleć o wyjeździe do Dubaju w okresie innym niż czerwiec.

 
Polecamy również: