Dubaj pogoda sierpień. Jaka temperatura? Czy warto?

Dubaj pogoda sierpień. Jaka temperatura? Czy warto?

Sierpień to dla wielu osób czas urlopowych wyjazdów. Turyści planujący wyjazd do Dubaju w sierpniu zastanawiają się często jaka jest pogoda w Dubaju w sierpniu. Czy jest upalnie? Jaka jest temperatura w Dubaju w sierpniu? Sprawdźmy to!

 
Jaka jest pogoda w Dubaju w sierpniu? Powiedzieć: “dobra” to powiedzieć za mało chociaż należy podkreślić, że sierpień jest pierwszym miesiącem w roku w którym średnia temperatura zaczyna spadać. Nie jest to oszałamiający spadek ale jest…
 
Średnia temperatura w pierwszych trzech tygodniach sierpnia to 41 stopni Celsjusza i jest to najwyższa średnia temperatura w Dubaju w ciągu roku, podobnie jak w lipcu. Pod koniec sierpnia robi się chłodniej i średnia temperatura spada do 40 stopni Celsjusza. Warto podkreślić, że niczym nadzwyczajnym nie są dni w których temperatura jest wyższa od średniej więc jest naprawdę gorąco.
 
Wieczory, noce i poranki w Dubaju w sierpniu są bardzo gorące więc nawet noc nie jest wytchnieniem od wysokich temperatur. Sierpień w Dubaju to gwarancja wysokich temperatur i braku opadów.

 
Podsumowanie: czy warto jechać do Dubaju w sierpniu? Osoby które źle znoszą upały powinny zastanowić się nad wybraniem innej destynacji turystycznej na urlop w sierpniu. Jeśli jednak lubimy bardzo wysokie temperatury to Dubaj w sierpniu jest bardzo dobrym pomysłem.

 
Polecamy również: