Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Belfast 2022. Daty

Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Belfast 2022. Daty

Wśród wielu jarmarków bożonarodzeniowych w Irlandii Północnej jednym z najciekawszych jest jarmark organizowany w stołecznym Belfaście. Wiele osób zastanawia się kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Belfaście. Jaka jest data imprezy? Co wiadomo o tegorocznej edycji?

 

Jarmark Bożonarodzeniowy w Belfaście to świąteczny targ położony w samym sercu miasta w City Hall Gadrens. To idealne miejsce, by znaleźć wyjątkowe prezenty i produkty sezonowe, a także skosztować tradycyjnych świątecznych potraw i napojów.
 
Targ trwa zwykle od drugiej połowy listopada do okresu bezpośrednio przed Bożym Narodzeniem. Organizatorzy poinformowali już jaka jest data jarmarku w 2022 roku.
 
Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Belfaście? Impreza planowana jest w dniach od 19 listopada do 22 grudnia 2022 roku. Warto o tym pamiętać i zwrócić uwagę na to, że ostatnich zakupów nie uda się zrobić w Wigilię bowiem wtedy jarmark jest już zakończony

 
Wśród atrakcji są także występy na żywo czy świąteczne oświetlenie i dekoracje, a także na przykład diabelski młyn i karuzele.
 
Przed wyjazdem do Belfastu na Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 warto śledzić doniesienia lokalnych mediów by upewnić się, że impreza nie została przesunięta lub odwołana.

 
Polecamy również: