Ile kosztuje trdelnik w Pradze? Trdelník Praga ceny!

Ile kosztuje trdelnik w Pradze? Trdelník Praga ceny!

Praga i Czechy słyną z wielu potraw i dań wśród nich jedną z najsłynniejszych jest znany też w Węgrzech, w Słowacji i w Rumunii trdelnik. Wiele osób planujących wyjazd do Pragi w Czechach zastanawia się ile kosztuje trdelnik w Pradze. Ile trzeba zapłacić za trdelnik w Pradze? Jaka jest jego cena?

 
Osoby wybierające się do Pragi powinny wiedzieć, że sprzedawane prawie na każdym kroku w centrum Pragi słodkości bywają pułapką na turystów. W wielu miejscach ceny trdelników są absurdalnie wysokie. Wielu sprzedawców poluje na bogatych turystów.
 
Ile kosztuje trdelnik w Pradze? Wszystko zależy od ilości dodatków które wybieramy oraz od… lokalizacji stanowiska z trdelnikiem. Lokale w ścisłym centrum zwykle mają zdecydowanie wyższe ceny niż te oddalone od turystycznych uliczek.
 
Cena trdelnika w Pradze zaczyna się od około 60 CZK za najprostsze ciastka wypełnione wyłącznie czekoladą. Najdroższe z bitą śmietaną, orzechami, żelkami czy cukierkami i sosami mogą kosztować nawet w granicach 120 lub w droższych miejscach nawet 150 CZK.
 
Jeśli chcemy kupić trdelnik w Pradze najlepiej nie podejmować decyzji o zakupie pod wpływem emocji i najpierw sprawdzić czy lokal, który mijamy ma dobre oceny i dobre ceny.

 
Podsumowanie: ile kosztuje trdelnik w Pradze? Najprostsze trdelniki z niewielką ilością dodatków to w przeliczeniu koszt około 11,50 PLN. Najdroższe kosztują w przeliczeniu nawet powyżej 20 PLN.

 
Polecamy również: