Kraina Światła na Gubałówce od kiedy? Do kiedy? Czy cennik?

Każdego roku w okresie zimowym na odwiedzających Gubałówkę czeka niezwykła Kraina Światła na Gubałówce. To spektakularne połączenie światła, kolorów i muzyki, które odbywa się na jednym z najpiękniejszych szczytów Polski. Wiele osób zastanawia się od kiedy jest Kraina Światła na Gubałówce i jaki jest cennik. Czy wstęp jest płatny? Kiedy rusza ogród świateł na Gubałówce?

Fot. materiały prasowe

Kraina Światła na Gubałówce to wyjątkowe dekoracje, które w sezonie zimowym pojawiają się na Gubałówce. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że jest to najwyżej położony ogród świateł w Polsce. Atrakcja pojawi się oczywiście również w 2023 roku. Kiedy?

Kiedy jest Kraina Światła? W tym sezonie Kraina Światła rozpocznie się 11 listopada o godzinie 17:00.

W tym sezonie zimowym oprócz rzeźb świetlnych gazdy, gaździny, wagonika, kozicy górskiej oraz błyszczących płatków śniegu, a także wielu innych folklorystycznych dekoracji, zobaczymy zupełnie nowe, zaskakujące oraz multimedialne instalacje – przekonują przedstawiciele PKL

Wśród atrakcji czekających na gości będzie świecące pole krokusów, przejazd kolejką przez połyskujący tunel, a także dekoracje takie jak świecące rzeźby owiec.

Wiele osób zastanawia się jaki jest cennik biletów na Krainę Świateł. Wstęp do atrakcji jest darmowy, na wjazd kolejką na Gubałówkę obowiązują bilety takie same jak w obecnym sezonie i pojawienie się świetlistych ozdób nie ma wpływu na cennik.

Jakie są godziny otwarcia Krainy Świateł na Gubałówce? Przedstawiciele obiektu informują, że Kraina Światła dostępna jest na Gubałówce codziennie od 16:00 do ostatniego kursu kolejki na Gubałówkę zaplanowanego na dany dzień.

Polecamy również: