czy 15 sierpnia 2023 sklepy są otwarte? Czy markety?

15 sierpnia 2023 roku to dzień wyjątkowy. Wiele osób zastanawia się czy 15 sierpnia sklepy są otwarte. Czy sklepy są otwarte 15 sierpnia 2023? Które sklepy są otwarte 15 sierpnia? Gdzie można zrobić zakupy i czy można zrobić zakupy w markecie? Sprawdźmy to!

 

Czy 15 sierpnia sklepy są otwarte? Tak, ale nie wszystkie. 15 sierpnia 2023 roku to święto kościelne oraz święto Wojska Polskiego. Z tego powodu markety, galerie handlowe i wiele supermarketów i sklepów jest zamknięte.

 
Nie oznacza to oczywiście, że 15 sierpnia 2023 roku zamknięte są wszystkie sklepy w Polsce. Podobnie jak w niedziele z zakazem handlu również 15 sierpnia otwarte są sklepy na stacjach benzynowych, otwarte bywają też sklepy w których za ladą staje właściciel czy placówki popularnej sieci handlowej z płazem w nazwie.

 
Otwartych sklepów możemy szukać w centrach dużych turystycznych miast. Znalezienie otwartego sklepu 15 sierpnia jest trudniejsze niż w zwykły dzień powszedni czy niedzielę z zakazem handlu, ale nie jest niemożliwe.

 
Podsumowanie: czy 15 sierpnia sklepy są otwarte? Sklepy dużych sieci, markety czy galerie handlowe są zamknięte ale otwarte są te sklepy, które są otwarte również w niedziele z zakazem handlu.

 
Warto przeczytać również: