Noc Muzeów 2023 Puławy. Kiedy jest? Data!

Noc Muzeów 2023 Puławy. Kiedy jest? Data!

Noc Muzeów to coroczne wydarzenie kulturalne, podczas którego muzea, galerie i inne miejsca związane z kulturą i sztuką otwierają swoje drzwi dla zwiedzających w nieco inny sposób. Wiele osób zastanawia się kiedy będzie Noc Muzeów 2023 w Puławach. Jaka jest data wydarzenia? Kiedy jest Noc Muzeów?

 

Noc Muzeów 2023 w Puławach planowana jest 13 maja 2023 roku.
 
W ramach Nocy Muzeów 2023 w Puławach do dyspozycji odwiedzających będzie kilka ciekawych miejsc. Słynne Muzeum Czartoryskich w Puławach udostępni swoje zbiory w cenie biletu wynoszącej 5 złotych.
 
Muzeum Badań Polarnych w Puławach to kolejne miejsce, które warto odwiedzić podczas Nocy Muzeów 2023. Wstęp za symboliczną opłatą w wysokości 1 złotego.
 
Niedaleko Puław, w Kazimierzu Dolnym, znajduje się Muzeum Nadwiślańskie, które również będzie uczestniczyło w Nocy Muzeów 2023. Wstęp również kosztować będzie 1 złoty.
 
W ramach Nocy Muzeów 2023 dostępne będą także Muzeum Stefana Żeromskiego oraz Muzeum Bolesława Prusa w Nałęczowie, do których wstęp będzie darmowy. Do zwiedzania dostępny będzie też zamek w Janowcu.
 
Podsumowanie: kiedy jest Noc Muzeów 2023 w Puławach? Data to 13 maja 2023 roku.

 
Zdjęcie ilustracyjne.

 
Polecamy również: