Ile kosztuje Drwal z plackiem ziemniaczanym 2023. Drwal z plackiem ziemniaczanym cena

Ile kosztuje Drwal z plackiem ziemniaczanym 2023. Drwal z plackiem ziemniaczanym cena

Drwal z plackiem ziemniaczanym to długo wyczekiwana nowość w ofercie sieci restauracji McDonald’s w Polsce. Wiele osób, które chcą skosztować nowego typu burgera zastanawia się ile kosztuje Drwal z plackiem ziemniaczanym w 2023 roku. Jaka jest cena Drwala z plackiem? Ile kosztuje zestaw drwala z plackiem ziemniaczanym? Zobaczmy jaka jest cena kanapki!

 
Do dobrze znanych rodzajów kanapki burger Drwal dołączyła niedawno nowa, przypominająca znaną sprzed lat kanapkę zbójnicką, kanapka drwala z plackiem ziemniaczanym. Ile trzeba zapłacić za nowość w ofercie?
 
Sama kanapka burger Drwal z plackiem ziemniaczanym to koszt 27,40 zł, a drwal z plackiem w zestawie wyceniony jest na 33,90 zł.
 
Czy wszędzie drwal z plackiem ziemniaczanym kosztuje tyle samo? Niekoniecznie! Ceny w poszczególnych lokalach popularnej sieci restauracji szybkiej obsługi mogą się od siebie nieznacznie różnić w różnych częściach kraju więc najlepiej podjechać pod konkretny lokal i samemu sprawdzić ile kosztuje drwal z plackiem ziemniaczanym!

 
Polecamy również: