Czy będzie miejski Sylwester 2022 na Rynku w Krakowie?

Czy będzie miejski Sylwester 2022 na Rynku w Krakowie?

W 2021 roku w Krakowie nie było miejskiego sylwestra na Rynku Głównym co zmartwiło wielu mieszkańców i turystów. Wiele osób zastanawia się czy w tym roku również będzie tak samo? Czy w 2022 roku będzie Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie? Czy Kraków powita Nowy Rok 2023 imprezą na Rynku? Czy Sylwester na Rynku w Krakowie 2022 jest odwołany? Sprawdźmy to!

 
Jeśli zastanawialiście się czy w 2022 roku Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie będzie zorganizowany to nie mamy zbyt dobrych wiadomości.

 
Czy będzie Sylwester na Rynku w Krakowie w tym roku? Przedstawiciele władz miasta Krakowa poinformowali, że ze względu na sytuację finansową oraz konieczność szukania oszczędności Sylwester na Rynku w 2022 roku nie zostanie zorganizowany.

 
Rok temu odwołanie imprezy sylwestrowej na Rynku Głównym tłumaczono sytuacją pandemiczną, w tym roku kwestią oszczędzania prądu oraz brakiem pieniędzy na wynagrodzenia dla artystów.

 
Czy będzie inny Sylwester w Krakowie w 2022 roku? Oczywiście inne imprezy, których organizatorem nie jest miasto mogą się odbyć.

 

Polecamy również: