Kiedy drwal 2022? Kiedy będzie kanapka drwala w tym roku? Data?

Kiedy drwal 2022? Kiedy będzie kanapka drwala w tym roku? Data?

Burger Drwala, znany też często jako Kanapka Drwala, to prawdziwy hit zimowej oferty sieci restauracji McDonald’s. Wiele osób zastanawia się kiedy wraca drwal w 2022 roku. Od kiedy będzie drwal? Kiedy wraca Burger Drwal? Od kiedy będzie Burger Drwala w McDonald’s 2022? Czy jest już drwal w Maku? Sprawdźmy daty kiedy jest!

 

McDonald’s jest znany ze swoich burgerów, a Burger Drwala jest jednym z najpopularniejszych burgerów. W najpopularniejszej wersji zawiera kotlet wołowy, bekon, panierowany ser, prażoną cebulę i sos. Kanapka serwowana jest też w specjalnej bułce innej niż większość burgerów. Wiele osób z utęsknieniem czeka na datę kiedy wraca drwal do McDonald’s.
 
Kiedy będzie Drwal w 2022 roku? Zwykle burger pojawia się pod koniec listopada i według nieoficjalnych informacji tak samo będzie również w sezonie 2022/2023. Według plotek, które od niedawna krążą po najróżniejszych forach w Internecie burger Drwal ma podobno pojawić się w ofercie sieci fast food 23 listopada 2022 roku.
 
Podsumowanie: kiedy będzie drwal 2022 w McDonald’s? Według nieoficjalnych informacji kanapka drwala wraca w 2022 roku w dniu 23 listopada czyli we środę. Być może w kilku lokalach w Polsce drwal pojawi się przedpremierowo tak jak to było w 2021 roku, ale tego jeszcze nie wiadomo.
 
Oczywiście data o której można przeczytać na forach czy grupach dyskusyjnych w serwisie Facebook nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Gdy oficjalnie będzie wiadomo kiedy wróci drwal zaktualizujemy ten tekst.

 
Polecamy również: