Ile kosztują bilety na mecze MŚ 2022 w Katarze? Ceny biletów

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to zawsze ważne wydarzenie. Mundial 2022 w Katarze jest dla Polaków wyjątkowo ważny. Wielu kibiców zastanawia się ile kosztują bilety na Mundial w Katarze 2022. Jaka jest cena biletów na mistrzostwa? Ile kosztują bilety na mecze Polaków w Katarze 2022? Oto cennik biletów MŚ 2022 w Katarze.

 

Ile kosztują bilety na Mundial 2022 w Katarze? Wszystko zależy od tego na jaki mecz chcemy się wybrać, na ile meczów mamy zamiar iść i jakiej kategorii bilet mamy zamiar kupić. Jak wyglądają cenniki?
 
Bilety na mecz otwarcia to w zależności od kategorii koszt 2250, 1600 lub 1100 QAR.
 
Ile kosztują bilety na grupowe mecze Polaków w Katarze czyli mecz z Argentyną, Meksykiem i Arabią Saudyjską? Koszt biletów na mecz grupowy na Mistrzostwach w Katarze to odpowiednio 800, 600 i 250 QAR.
 
Istnieje również czwarta kategoria zniżkowa biletów jednak bilety z tej puli zarezerwowane są tylko dla mieszkańców Kataru. Istnieją też specjalne zniżkowe bilety dla fanów poszczególnych drużyn na poszczególnych szczeblach rozgrywek, a także bilety łączone na poszczególne stadiony. Pełen cennik ze wszystkimi rodzajami biletów można zobaczyć na oficjalnej stronie Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA).
 
Spoglądając na ceny biletów na mecze w Katarze 2022 warto podkreślić, że 1 rial katarski to około 1,17 zł. Jeśli chcecie kupić bilety na mecze w Katarze warto zapoznać się z poradnikiem: Jak kupić bilety na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze.

 
Polecamy również: