Czy restauracje w Amsterdamie są otwarte? Czy otwarte w Holandii?

Czy restauracje w Amsterdamie są otwarte? Czy otwarte w Holandii?

Mimo znacznego stopnia wyszczepienia wielu Holendrów marzących o powrocie do starej normalności zostało zasmuconych informacjami o tym, że w Holandii planowany jest lockdown na okres świąteczno-noworoczny. Wiele osób zastanawia się czy restauracje w Holandii są otwarte. Czy restauracje w Amsterdamie są otwarte? Od kiedy zamknięte i do kiedy zamknięte restauracje w Holandii?

 

Władze Holandii postanowiły wprowadzić kolejny lockdown trwający od niedzieli 19 grudnia, przez okres świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku, minimum do 14 stycznia 2022 roku.
 
Wiele osób planujących wyjazd do Holandii zastanawia się czy restauracje będą otwarte. Niestety, Holandia zdecydowała się na pełen lockdown w tym na zamknięcie restauracji, kawiarni, fryzjerów, muzeów czy siłowni i innych usług, które nie są “niezbędne”.
 
Restauracje w Holandii będą więc zamknięte decyzją władz aż do 14 stycznia 2022 roku albo dłużej, jeśli władze zdecydują się na przedłużenie lockdownu.

 
Podsumowanie: czy w Holandii restauracje są otwarte? Nie. Czy w Holandii siłownie są otwarte? Nie. Czy w Holandii otwarci są fryzjerzy? Nie. Lockdown potrwa minimum do 14 stycznia 2022 roku. Warto jednak śledzić oficjalne informacje bo może zdarzy się cud i zostanie skrócony…

 

Polecamy również: