Czy 11 listopada 2021 sklepy są otwarte? Które sklepy otwarte?

Czy 11 listopada 2021 sklepy są otwarte? Które sklepy otwarte?

11 listopada to od wielu lat jeden z najważniejszych dni dla wielu Polaków, ale nie dla każdego. Osoby, które nie mają zamiaru świętować często zastanawiają się czy 11 listopada sklepy są otwarte. Czy 11 listopada 2021 roku sklepy są otwarte? Jakie sklepy są otwarte 11 listopada 2021 roku?

 
Działania władz zdążyły nas przyzwyczaić do tego, że w niedziele wiele sklepów w Polsce ma zakaz działania ale 11 listopada 2021 roku to nie niedziela. Czy to znaczy, że sklepy będą otwarte?
 
11 listopada 2021 roku wypada w czwartek ale nie znaczy to, że sklepy będą normalnie otwarte. 11 listopada to dzień ustawowo wolny od pracy, więc większość sklepów będzie zamknięta. Zamknięte w większości będą również te, które przyzwyczaiły nas do tego, że można zrobić w nich zakupy w niedziele z zakazem handlu.
 
11 listopada to ważne święto państwowe więc nie można spodziewać się otwartych galerii handlowych czy wielkopowierzchniowych sklepów. Otwarte będą małe sklepy w których za ladą stanie właściciel, niektóre osiedlowe sklepy monopolowe czy inne tego typu placówki. Otwarte będą także sklepy spożywcze znajdujące się na stacjach benzynowych.
 
11 listopada można spodziewać się otwartych sklepów także w turystycznych częściach różnych miast, ale nie każdy osiedlowy spożywczak będzie otwarty.
 
Podsumowując: czy 11 listopada 2021 roku sklepy są otwarte? To dzień ustawowo wolny od pracy, więc większość sklepów jest nieczynna. Na szczęście sklepy będą otwarte 12 listopada

 
Polecamy również: