Królewna Śnieżka Ogród Świateł Kraków. Parking, ceny, bilety, godziny otwarcia

Królewna Śnieżka Ogród Świateł Kraków. Parking, ceny, bilety, godziny otwarcia

W ubiegłym roku jedną z zimowych atrakcji w Krakowie był Ogród Świateł z Alicją w Krainie Czarów w Nowej Hucie koło M1. W tym roku Ogród Świateł w Krakowie będzie miał inny motyw przewodni. Będzie nim Królewna Śnieżka. Co wiadomo o Ogrodzie Świateł koło M1 w Krakowie w 2021 roku. Gdzie jest parking? Jaka jest cena biletów wstępu? Od kiedy i do kiedy trwa Ogród Świateł?

 
Ogród Świateł w Krakowie w Nowej Hucie koło centrum handlowego M1 zostanie otwarty 5 listopada 2021 roku. Atrakcja ma być czynna do 27 lutego 2022 roku. Na skraju Parku Lotników na terenie Ogrodu Doświadczeń ma zostać zaprezentowanych 30 różnych instalacji świetlnych. Atrakcją będą też pokazy laserów
 
Ile kosztują bilety na Królewnę Śnieżkę w Ogrodzie Świateł w Krakowie? Tego jeszcze nie ujawniono. Sprzedaż biletów ma ruszyć wkrótce i będzie się odbywać online ale ceny biletów jeszcze nie zostały podane.
 

 
Rok temu cennik biletów na Alicję w Krainie Czarów w Ogrodzie Świateł prezentował się następująco: bilet normalny od piątku do niedzieli za 29 zł, od poniedziałku do czwartku za 24 zł. W zeszłym roku Ogród Świateł czynny był od 19:00 do 21:00 z możliwością ostatniego wejścia o 20:00.
 
O której były pokazy laserów w Ogrodzie Świateł w Krakowie koło M1? W 2020 roku pokazy laserów organizowano co 30 minut od 16:45.

 
Gdzie parkować koło Ogrodu Świateł w Krakowie? Podobnie jak przy dojeździe na atrakcję znaną jako Krakowskie Malediwy większość zwiedzających decyduje się na szukanie miejsca parkingowego na parkingu centrum handlowego M1 po przeciwnej stronie al. Pokoju. W 2020 roku w niektórych dniach możliwe było skorzystanie z płatnego parkingu na terenie Tauron Areny w cenie 5 złotych. Czy tak samo będzie z parkingiem w 2021 roku – czas pokaże.

 
Warto przeczytać również: