Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Linz 2022. Daty

Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Linz 2022. Daty

Linz to jedno z największych miast w Austrii dlatego też jest wiele osób, które zastanawiają się czy w 2022 roku będzie Jarmark Bożonarodzeniowy w Linz. W zeszłym roku atrakcja zorganizowana została bez przeszkód. Czy tak samo będzie w 2022 roku? Czy i kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Linz? Oto informacje i daty.

 
Jeśli obawialiście się, że Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Linz zostanie odwołany to mamy dobre wiadomości – wszystko wskazuje na to, że tegoroczna impreza zostanie przeprowadzona z godnie z planami. Organizatorzy jarmarku, a właściwie jarmarków w Linz, przedstawili już przewidywaną datę imprezy. Kiedy będzie Jarmark Bożonarodzeniowy w Linz?
 
Jarmark świąteczny na Hauptplatz w Linz zostanie zorganizowany w dniach od 19 listopada do 24 grudnia 2022 roku. W tych samych dniach planowany jest drugi z jarmarków świątecznych w Linz czyli jarmark przy Volksgarten.
 
Christkindlmarkt Hauptplatz 2022 będzie czynny w godzinach od 9:00 do 21:00. Godziny otwarcia drugiego jarmarku świątecznego czyli Volksgarten są takie same czyli również od 9:00 do 21:00.

Przed podróżą do Linz na Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 warto przeglądnąć doniesienia lokalnych mediów, listę obostrzeń w Austrii lub oficjalną stronę jarmarku by upewnić się, że nie został odwołany ale niewiele wskazuje na to, by tegoroczny kiermasz świąteczny miał się nie odbyć.

 
Warto przeczytać również: