Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Sztokholm 2021. Daty

Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Sztokholm 2021. Daty

W 2021 roku w większości miejsc w których w zeszłym roku odwołano jarmarki bożonarodzeniowe zostaną one przeprowadzone zgodnie z tradycją. Nie inaczej jest w Szwecji w której nie ma planów odwoływania jarmarków świątecznych. Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 w Sztokholmie, a właściwie jarmarki bożonarodzeniowe bowiem imprez w stolicy Szwecji jest więcej. Oto daty i informacje

 


Jarmark Bożonarodzeniowy Stortorgets

Stortorgets Julmarknad w szwedzkiej stolicy zaplanowany jest w dniach od 20 listopada do 23 grudnia 2021 roku. Znane są już również planowane godziny otwarcia. Impreza ma być czynna codziennie od godziny 11:00 do godziny 18:00. W planach jest rozstawienie 41 stoisk z pamiątkami, grzanym winem czy wyrobami rzemieślniczymi i gastronomią.

 


Jarmark Bożonarodzeniowy Skansen Julmarknad

Jeden z najbardziej znanych jarmarków bożonarodzeniowych w Sztokholmie organizowany pod adresem Djurgardsslätten 49-51 jest w tym roku planowany i ma odbyć się bez większych przeszkód. Jarmark Skansen w Sztokholmie w 2021 roku ma mieć miejsce w dniach od 26 listopada do 19 grudnia. Prawdopodobnie będzie czynny tylko w piątki, soboty i niedziele.

 


Jarmark Drottningholms Slott

W dniach 4-5 grudnia planowany jest jarmark Drottningholms Slott.

 


Jarmark na zamku Tainge

Jarmark na Zamku Tainge planowany jest w dniach od 11 do 14 listopada 2021 roku.

 


Jarmark Bożonarodzeniowy w Stajniach Królewskich

Jarmark Bożonarodzeniowy w Stajniach Królewskich przy Vapnargatan 1 również ma odbyć się zgodnie z planem. Jeden z bardziej znanych jarmarków bożonarodzeniowych w Sztokholmie odbędzie się w dniach 25.11 – 28.11.2021. Wstęp 100 koron.

 
Oczywiście w Sztokholmie i w okolicach w 2021 roku przeprowadzonych zostanie więcej jarmarków bożonarodzeniowych. Generalnie jednak widać, że szwedzkie władze nie mają zamiaru odwoływać jarmarków w kraju.

 
Polecamy również: