Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Strasburg 2021. Daty

W ubiegłym roku fani jarmarków bożonarodzeniowych mogli wybrać się tylko na kilka imprez ponieważ w wielu miastach i krajach w Europie tradycyjne imprezy zostały odwołane. Jak będzie w tym roku? Czy w 2021 roku będzie Jarmark Bożonarodzeniowy w Strasburgu? Oto garść informacji na temat targów świątecznych w Strasburgu. Znane są już daty imprezy.

 
Każdy kto obawiał się, że tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Strasburgu będzie odwołany może spać spokojnie. Lokalne władze planują tegoroczną edycję imprezy ale szczegóły nie są jeszcze do końca ustalone.
 
Wiadomo już, że Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 w Strasburgu planowany jest w dniach od 26 listopada do 26 grudnia 2021 roku ale konkretne szczegóły dotyczące lokalizacji straganów na jarmarku czy listy imprez i ewentualnych ograniczeń w handlu mają zostać podane do publicznej wiadomości na 10 dni przed rozpoczęciem jarmarku.
 
Jeśli planujecie wizytę w Strasburgu na Jarmarku Bożonarodzeniowym 2021 to warto przed wyjazdem sprawdzić doniesienia lokalnych mediów lub oficjalne strony miejskie by dowiedzieć się, czy impreza nie została w ostatniej chwili odwołana.

 
Polecamy również: