Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Dortmund 2021. Daty

Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Dortmund 2021. Daty

2020 rok nie był najlepszym rokiem dla osób, które lubią robić zakupy na jarmarkach bożonarodzeniowych. Wiele z cyklicznych imprez w różnych zakątkach Europy zostało w zeszłym roku odwołanych. Czy tak samo jest w tym roku? Wygląda na to, że nie. Jeśli zastanawiacie się czy będzie Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 w Dortmundzie to mamy garść informacji o imprezie. Kiedy będzie jarmark świąteczny w Dortmundzie w 2021 roku? Oto daty.

 

Wszystko wskazuje na to, że Jarmark Bożonarodzeniowy w Dortmundzie w 2021 roku nie zostanie odwołany i odbędzie się w prawie normalnym trybie. Ograniczeniem narzuconym przez władze będzie losowe sprawdzanie paszportów covidowych na jarmarku w Dortmundzie.
 
Kiedy będzie jarmark w Dortmundzie? Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie i władze nie stwierdzą w ostatniej chwili, że imprezę należy odwołać to Jarmark Bożonarodzeniowy w Dortmundzie planowany jest w dniach od 18 listopada 2021 aż do 30 grudnia 2021 roku.
 
Głównym punktem świątecznych imprez w Dortmundzie ma być świąteczna choinka ustawiona na placu Hansaplatz. Przed wyjazdem na jarmark bożonarodzeniowy do Dortmundu warto jeszcze sprawdzić zawsze aktualne informacje na oficjalnej stronie miasta. W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości wszystko może się przecież zdarzyć.

 
Polecamy również: