Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Budapeszt 2021. Czy odwołany?

Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Budapeszt 2021. Czy odwołany?

Jedną z największych zimowych atrakcji w Budapeszcie jest tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy na placu Vörösmarty. W związku z tym, że w zeszłym roku wiele jarmarków w Europie było odwołanych wielu turystów zastanawia się czy Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 w Budapeszcie się odbędzie. Kiedy jest jarmark świąteczny w Budapeszcie w tym roku? Czy będzie? Oto daty!

 

Jeśli martwiliście się czy w tym roku będzie Jarmark Bożonarodzeniowy w Budapeszcie to możecie spać spokojnie. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczny kiermasz świąteczny odbędzie się zgodnie z planem. Są już zapowiedziane daty jarmarku w Budapeszcie. Kiedy będzie?
 
Jarmark w centrum Budapesztu ma odbywać się w dniach od piątku 19 listopada do 31 grudnia 2021 roku. Na oficjalnych stronach pojawiły się ogłoszenia o przyjmowaniu zgłoszeń od wystawców chętnych na wynajem straganów na jarmarku w Budapeszcie.
 
Jeśli nic się nie zmieni to tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Budapeszcie rozpocznie się w drugiej połowie listopada i potrwa do końca roku.

 
Polecamy również: