Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Zakopane 2021. Czy będzie?

2020 rok był złym rokiem dla miłośników świątecznych jarmarków bożonarodzeniowych. Wiele miast zdecydowało się na odwołanie imprez. Wiele osób zastanawia się czy w tym roku sytuacja wygląda podobnie, są wśród nich również turyści chcący przyjechać do Zakopanego. Czy w 2021 roku będzie Jarmark Bożonarodzeniowy w Zakopanem? Kiedy i czy będzie jarmark świąteczny w Zakopanem?

 

Jeśli zastanawiacie się nad jarmarkiem świątecznym w Zakopanem to temat targów bożonarodzeniowych w stolicy Tatr jest tematem dość skomplikowanym. W 2020 roku jarmarku świątecznego w Zakopanem nie było ale… nie było go też w 2019 roku.
 
W sieci można znaleźć wiele doniesień prasowych na temat braku organizacji jarmarku w 2019 roku z powodu jego… nieopłacalności. Z początkiem października 2021 roku nie udało nam się znaleźć żadnych szczegółowych informacji na temat dat ewentualnego jarmarku świątecznego w Zakopanem.
 
W okolicy Zakopanego w 2019 roku jarmark świąteczny zorganizowano w Kościelisku, Nowym Targu oraz Poroninie więc jeśli w którejś z tych miejscowości będą również w 2021 roku, a w Zakopanem ich nie będzie, to odwiedzając Zakopane trzeba będzie przejechać się na kiermasz w pobliżu. Jeśli znacie konkretne decyzje odnośnie jarmarku 2021 w Zakopanem to koniecznie dajcie nam znać!

 
Polecamy również: