Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Olsztyn 2021. Czy odwołany?

Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Olsztyn 2021. Czy odwołany?

W zeszłym 2020 roku wiele z jarmarków świątecznych nie odbyło się w tradycyjnych formach. Warmiński Jarmark Świąteczny w Olsztynie nie był w tej kwestii wyjątkiem. Czy w tym roku będzie Jarmark Bożonarodzeniowy w Olsztynie? Czy Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 w Olsztynie zostanie odwołany? Kiedy i do kiedy będzie? Sprawdźmy to!

 

Jeśli zastanawiacie się czy w Olsztynie odbędzie się tradycyjny Warmiński Jarmark Świąteczny 2021 to nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi ale wcale nie chodzi o to, że miałby zostać odwołany z powodu obaw przed zakażeniami. Powody są zupełnie inne.
 
Już w maju 2021 roku w mieście pojawił się temat zabezpieczenia środków na organizację tradycyjnego jarmarku. Okazało się, że w miejskiej kasie brakuje funduszy na organizację wydarzenia. Obecnie, według informacji lokalnych mediów, sytuacja nie poprawiła się, a miasto może nie mieć pieniędzy może zabraknąć nawet na ozdoby świąteczne i miejską choinkę.
 
Czy będzie Jarmark Bożonarodzeniowy w Olsztynie? Na dziś wiele wskazuje na to, że impreza może się nie odbyć ale jak będzie – jeszcze do końca nie wiadomo.

 
Polecamy również: